Wedstrijdprogramma

2018

maart
Scheidsrechter Opmerking
Oefen za 03-03-2018 14.00 Schiedam H2 — Schiedam JH1
Oefen ma 05-03-2018 19.30 Schiedam DSB1 — Catch DS2
Oefen za 10-03-2018 10.00 Schiedam BM1 — Rascals BM1
Oefen za 10-03-2018 10.00 Schiedam JH1 — Neptunus JH1
Oefen za 10-03-2018 11.00 Red Lions — DSB Junioren 1
Oefen za 10-03-2018 11.00 Schiedam PH1 — Neptunus PH3
Oefen za 10-03-2018 12.00 Rookies — Zwijndrecht rookies
Oefen za 10-03-2018 12.00 Schiedam AH1 — Braves AH1
Oefen za 10-03-2018 13.00 Red Lions — DSB Junioren 1
Oefen zo 11-03-2018 14.00 Holy H1 — Schiedam H2
Oefen ma 12-03-2018 19.30 Schiedam DSB1 — Blue Birds DSB1
Oefen za 17-03-2018 10.00 Birds — Schiedam BM1
Oefen za 17-03-2018 10.00 Blue Birds toernooi — Schiedam JH1
Oefen za 17-03-2018 11.00 Schiedam PH1 — Neptunus PH2
Oefen za 17-03-2018 12.00 DSB Junioren 1 — Blue Birds
Oefen za 17-03-2018 14.00 Schiedam H2 — Storks
Oefen za 17-03-2018 14.00 DSB Junioren 1 — Blue Birds
Oefen zo 18-03-2018 10.00 DSB junioren 2 — Ridderkerk Rowdies DSB Junioren
Oefen zo 18-03-2018 10.00 Blue birds toernooi — Schiedam AH1
Oefen zo 18-03-2018 10.00 Catch Rookies — Rookies
Oefen zo 18-03-2018 14.00 Schiedam H1 — Alphians H1
Oefen zo 18-03-2018 14.00 Neptunus H3 — Schiedam H3
Oefen zo 18-03-2018 14.00 DSB1 — Seven Hills
Powerweekend za 24-03-2018 10.00 The Hawks PH1 — Portland Poema's PH1
Powerweekend za 24-03-2018 10.00 Schiedam H1 — Euro Stars H2
Powerweekend za 24-03-2018 10.00 Schiedam PH1 — Blue Birds PH
Powerweekend za 24-03-2018 11.00 Schiedam BM1 — Catch BM1
Powerweekend za 24-03-2018 11.30 Schiedam AH1 — Neptunus AH1
Powerweekend za 24-03-2018 11.30 Portland Poema's PH1 — Schiedam PH1
Oefen za 24-03-2018 12.00 Catch DSB2 — Schiedam DSB1
Powerweekend za 24-03-2018 12.30 The Hawks PH1 — Blue Birds PH
Powerweekend za 24-03-2018 12.30 Euro Stars H2 — The Hawks H1
Powerweekend za 24-03-2018 12.30 Catch BM1 — Seven Hills BM1
Oefen za 24-03-2018 13.00 Amsterdam Pirates SBJ1 — DSB Junioren 1
Powerweekend za 24-03-2018 13.00 Neptunus AH1 — Portland Poema's AH1
Oefen za 24-03-2018 13.00 Birds JH1 — Schiedam JH1
Powerweekend za 24-03-2018 13.45 Seven Hills BM1 — Schiedam BM1
Powerweekend za 24-03-2018 13.45 Schiedam PH1 — The Hawks PH1
Powerweekend za 24-03-2018 13.45 Schiedam PH1 — The Hawks PH1
Powerweekend za 24-03-2018 14.30 Portland Poema's AH1 — Schiedam AH1
Powerweekend za 24-03-2018 14.45 Blue Birds PH — Portland Poema's PH1
Oefen za 24-03-2018 15.00 Amsterdam Pirates SBJ1 — DSB Junioren 1 Dubbel Amsterdam
Powerweekend za 24-03-2018 15.00 Wassenaar H1 — Schiedam H1
Oefen zo 25-03-2018 10.00 UVV DSB Junioren — DSB Junioren 2
Powerweekend zo 25-03-2018 10.00 The Hawks H1 — Wassenaar H1
Oefen zo 25-03-2018 10.00 Holy H2 — Schiedam H3
Powerweekend zo 25-03-2018 12.30 Wassenaar H1 — Euro Stars H2
Powerweekend zo 25-03-2018 15.00 Schiedam H1 — The Hawks H1
Oefen ma 26-03-2018 19.30 DSB1 — Ridderkerk Rowdies DSB1
Oefen za 31-03-2018 10.00 Schiedam BM1 — The Hawks BM1
Oefen za 31-03-2018 10.00 Schiedam JH1 — Rascals JH1
Oefen za 31-03-2018 10.00 Holy rookies toernooi — Rookies Toernooi
Oefen za 31-03-2018 10.00 Braves PH1 — Schiedam PH1
Oefen za 31-03-2018 12.00 Schiedam AH1 — Holy AH1
Oefen za 31-03-2018 12.00 HCAW/Zuidvogels — DSB Junioren 1 op veld Zuidvogels
Oefen za 31-03-2018 14.00 Schiedam H2 — Holy/Gophers H2
Oefen za 31-03-2018 14.00 HCAW/Zuidvogels — DSB Junioren 1 op veld Zuidvogels
april
Scheidsrechter Opmerking
Oefen zo 01-04-2018 10.00 Schiedam H3 — Blue Birds H3
Oefen zo 01-04-2018 10.30 DSB junioren 2 — Thamen DSB Junioren
Oefen zo 01-04-2018 14.00 Red Lions — DSB1
Oefen zo 01-04-2018 14.30 Schiedam H2 — Spikes H1
988 zo 08-04-2018 14.30 Schiedam H1 — Hazenkamp H1
933 vr 13-04-2018 19.30 Euro Stars H2 — Schiedam H1
923 zo 22-04-2018 14.00 Braves H1 — Schiedam H1
991 zo 29-04-2018 14.30 Schiedam H1 — Blue Birds H1
mei
Scheidsrechter Opmerking
989 zo 06-05-2018 14.30 Schiedam H1 — Blue Lions Tilburg H1
979 do 10-05-2018 14.30 Ridderkerk Rowdies H1 — Schiedam H1
990 zo 13-05-2018 14.30 Schiedam H1 — PSV H1
903 zo 27-05-2018 14.00 Alphians H1 — Schiedam H1
juni
Scheidsrechter Opmerking
1014 zo 03-06-2018 14.00 Domstad Dodgers H1 — Schiedam H1
992 zo 10-06-2018 14.30 Schiedam H1 — Zwijndrecht H1
960 zo 17-06-2018 14.00 Jeka H1 — Schiedam H1
920 zo 24-06-2018 14.00 Blue Birds H1 — Schiedam H1
juli
Scheidsrechter Opmerking
949 zo 01-07-2018 14.30 Hazenkamp H1 — Schiedam H1
993 zo 08-07-2018 14.30 Schiedam H1 — Euro Stars H2
994 zo 15-07-2018 14.30 Schiedam H1 — Braves H1
augustus
Scheidsrechter Opmerking
1005 zo 12-08-2018 14.30 Blue Lions Tilburg H1 — Schiedam H1
995 zo 19-08-2018 14.30 Schiedam H1 — Ridderkerk Rowdies H1
september
Scheidsrechter Opmerking
974 zo 02-09-2018 14.00 PSV H1 — Schiedam H1
996 zo 09-09-2018 14.30 Schiedam H1 — Alphians H1
997 zo 16-09-2018 14.30 Schiedam H1 — Domstad Dodgers H1
1031 zo 30-09-2018 14.00 Zwijndrecht H1 — Schiedam H1
oktober
Scheidsrechter Opmerking
998 zo 07-10-2018 14.30 Schiedam H1 — Jeka H1